12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Rodinné domy Březiněves uspěly v soutěži Realitní projekt roku 2017. Jde o špičkový rezidenční komplex

Obytný komplex Rodinné domy Březiněves je bezpochyby jedním z nejlepších projektů svého druhu, který byl u nás v posledních letech realizován. Na území Prahy 8, v ulici V Křepelkách, bylo v celkem čtyřech etapách vybudováno 115 domů prvotřídní kvality. Hledáte zajímavé bydlení uprostřed přírody, které vám zároveň poskytne všechny výhody velkoměsta? Chcete novostavbu ze zahradou a garáží? Pojďte se s námi podívat na severní okraj naší metropole, do čtvrti jménem Březiněves. Možná vás některý z nových domů zaujme.

Rodinné domy Březiněves získaly prestižní ocenění

Rezidenční komplex Rodinné domy Březiněves se před třemi lety zúčastnil soutěže Realitní projekt roku. A uspěl! Soutěž je přehlídkou těch nejkvalitnějších developerských projektů v České republice. Jsou hodnoceny ze všech možných hledisek a to jak veřejností, tak odbornou porotou z řad architektů a developerů. Rodinné domy Březiněves obdržely jednu z prestižních cen této soutěže, cenu architektů. To jistě potěšilo nejen nové obyvatele obytného komplexu, ale také společnost CPI Property Group, která za celým projektem stojí. Chcete vědět, čím projekt zaujal odborníky a také celou řadu zájemců o kvalitní bydlení? Seznamte se s podrobnostmi!

115 nových domů uprostřed zeleně

Celý obytný komplex vznikl uprostřed zeleně a sestává ze 115 budov. Ty byly postaveny z cihelných bloků a disponují zatepleným pláštěm, který je s ohledem na pravidla o energetické náročnosti novostaveb nezbytností. Schodiště a stropy jsou tvořeny železobetonovým monolitem. Na výběr máte ze šesti variant. V nabídce jsou řadové domy, dvojdomy a zvolit si můžete i klasický solitér. Liší se rovněž střechy. Jsou buď sedlové, nebo ploché. Každá budova má odsazenou garáž se sekčními zateplenými vraty na dálkové ovládání. Samozřejmostí je také vlastní pozemek, který je možné využít jako zahradu. Chybí vám pár konkrétních čísel? Tady jsou:

POČET A TYPY DOMŮ 115 (6 různých typů)
DISPOZICE 4+kk, 5+kk, 6+kk
PODLAHOVÁ PLOCHA 142 – 220 m2
ROZLOHA POZEMKŮ 230 – 915 m2

Prostorné bydlení vhodné i pro více generací

Vzhledem k tomu, jak jsou jednotlivé domy prostorné a jaké je jejich dispoziční řešení, mohou být velice vhodným řešením pro život vícegenerační rodiny, což u nás není zas tak neobvyklý model soužití. Tato možnost se týká zejména domů s největší podlahovou plochou přesahující 200 metrů čtverečních. Také vás to napadlo? A potřebujete znát ještě pár technických detailů?

 • Vstupy do domů jsou zapuštěné.
 • Ve druhém nadzemním podlaží je vždy terasa.
 • Okna byla použita plastová s izolačním trojsklem (zabírají velkou plochu a zajišťují tak dostatek světla v interiéru).
 • Vchodové dveře jsou z plastu s bočním proskleným světlíkem.
 • Vytápění je zajištěno plynovými kotli se zásobníkem TUV (podlahové topení je instalováno v přízemí, desková otopná tělesa ve druhém podlaží).
 • Podlahové krytiny v halách, na schodištích a v místnostech jsou z vinylu s dřevěným dekorem (v koupelnách je dlažba).
 • Dlažba na terasách je betonová, na příjezdových plochách ke garážím zámková.
 • Celková úprava okolního terénu a oplocení jsou samozřejmostí.

Chcete žít v Praze a přesto být obklopeni přírodou?

Chcete mít neustále na dosah vše, co naše hlavní město nabízí a přitom nehodláte ztratit bezprostřední kontakt s přírodou? Nové rodinné domy v Březiněvsi vám to umožní. Zeleň je všude kolem a za nákupy nebo za kulturou nemusíte daleko. Podívejte se, zda byste tady měli po ruce vše potřebné a zda by vám takový život vyhovoval.

 • Autobusové linky 348, 368 a 369 (zastávka Na Boleslavce) jsou vzdáleny pouhých 5 minut chůze. Autem do centra Prahy to netrvá více než 15 minut.
 • V Ďáblické ulici nakoupíte v supermarketu Billa a za většími nákupy můžete vyrazit do obchodního centra Čakovice, které je cca 8 minut jízdy autem daleko.
 • Poliklinika Prosek je v Lovosické ulici – cca 9 minut autem.
 • Mateřská škola je cca 7 minut pěšky v ulici Na Návrati.
 • Čtrnáct minut autobusem to budou mít vaše děti do základní školy v ulici U Parkánu ve Starých Ďáblicích.
 • Šest minut pěšky je vzdálen areál TJ Březiněves s fotbalovým hřištěm a tenisovými kurty (ulice Na Hlavní).
 • V ulici U Parku, pouhých 8 minut chůze daleko, na vás čeká fitcentrum fitPLUS s perfektně zařízenou posilovnou.
 • Přímo uprostřed obytného komplexu bude vytvořen park s dětským hřištěm.
 • Zhruba 8 minut času vám zabere chůze k nejbližšímu přírodnímu koupališti.

Najdete v Březiněvsi svůj nový domov?

Je zřejmé, že Rodinné domy Březiněves splňují veškeré požadavky na moderní a prostorné bydlení. Prvotřídní architektonické provedení celého projektu, kvalitní materiály i precizní realizace budov jsou všem novým vlastníkům dostatečnou zárukou, že si pořizují domy té nejvyšší třídy. Možná, že se tu najde jeden taky pro vaši rodinu. Co říkáte?

Nebo vás život ve vlastním domě se zahradou ani trochu neláká?

Související příspěvky

Bezpečný domov začíná u vchodových dveří. Jak je vybrat?

redakce

Maschinelle Teppichreinigung Wien mit Bürstenmaschine + Hochdrucksauger

Veronika

Rekuperace – vytápějte svůj dům efektivně

redakce