12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Šperky podle typů žen – jakým kouskem uděláte radost?

Vybrat správný šperk pro ženu bývá často nadlidský úkol, každá má totiž ráda něco jiného. Jako drobná nápověda vám posloužit i typ konkrétní dámy. Přesto, že je každá jedinečná a liší se vzhledem, charakterem i osobností od ostatních, existují určité charakteristiky, které konkrétní skupiny spojují. Například preferují podobné styly v líčení či oblékání. Které patří mezi ty nejčastější a jaké šperky jim budou slušet?

Konzervativní dáma

Zdvořilé vystupování, opatrné až rezervované chování, pečlivost, smysl pro pořádek – přesně takové jsou konzervativní dámy. Dávají přednost nadčasové eleganci, s žádnými módními výstřelky si tak na ně nepřijdete, necítily by se v nich totiž dobře. Vsaďte proto na tradiční a decentní klenoty, které se již léta těší velké popularitě a patří k nestárnoucím evergreenům. Prstenem s diamantem, červeným rubínem, ze žlutého zlata či luxusní platiny se jim určitě trefíte do noty.

Romantická duše

Křehká víla, něžná duše, milovnice romantických gest, vždy perfektně upravená, oblečená nejčastěji v sukni či šatech, které podtrhují její ženskost. Tyto dámy, které na svět hledí skrze růžové brýle, upřednostňují klenoty se třpytivými kamínky, nebojí se ani složitějšího a výraznějšího zdobení. V luxusních špercích si totiž připadají jako opravdové princezny. Potěší je i perly ve smetanové či broskvové barvě a zahrát na její romantickou strunu můžete také těmi správnými designy ve tvaru srdce či květin.

 

Sportovkyně

Ženy sportovního ražení milují pohodlné oblečení, v jejich šatníku nejčastěji narazíte na trička, rifle a sportovní obuv. Jednoduchost a komfort jsou u nich na prvním místě – a přesně takové musí být i šperky. Vybírejte je tak, aby je nijak neomezovaly a nepřekážely jim, tedy žádné zbytečné zdobení, ale maximálně pár drobných kamínků, jednoduché tvary. Všímejte si také materiálu, ten by měl bez poskvrny zvládnout jejich aktivní životní styl.

Extravagantní diva

Extravagantní dámu poznáte na první pohled. Ráda bývá středem pozornosti, sleduje aktuální módní trendy a rozhodně jí nechybí sebevědomí ani odvaha, aby je přenesla do běžného života. V originalitě, často hraničící s výstředností, si přímo libuje. Okouzlíte ji proto výstředními, nepřehlédnutelnými a originálními šperky, výraznými barvami, neobvyklými kombinacemi. Budete-li hledat jedinečné, pak rozhodně uspějete!

Související příspěvky

Sedm situací, kdy muži rádi spoléhají na ženy

redakce

Toužíte na jaře po krásné fit postavě? S těmito svačinkami to půjde snadno!

majda

Nechce se vám ve vedrech běhat? Zhubnete i při rychlé chůzi

redakce