8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Umělé rostliny se staly součástí mnoha domovů

Rostliny – falešné, nebo skutečné – mohou přidat domovu krásu, a váš obývací pokoj, kuchyň a další prostory budou vypadat mnohem lépe. Nicméně problém s údržbou či alergie vás mohou odradit od pořízení živých květin. Umělé rostliny jsou v dnešní době tak propracovány, že jsou na pohled k nerozeznání od těch živých.

Umělé rostliny jsou designově a dekorativně univerzální

Je to kancelář, kterou chcete vyzdobit? Je to vaše ložnice, obývací pokoj nebo kuchyně? Bez ohledu na to, jaký prostor chcete zkrášlit, umělé rostliny vám dají mnoho možností. Skutečné rostliny mají svá omezení – musíte je umístit pouze na určitá místa. Umělá rostlina může být instalována kamkoli jenom budete chtít. Zároveň si můžete vybírat, zda chcete velkou palmu do kanceláře, popínavé rostliny či malé kaktusy na parapet do kuchyně. Máte opravdu široké spektrum možností.

Umělé rostliny jsou hypoalergenní

Někteří lidé i zvířata jsou alergičtí na pyl. Pokud se rozhodnete do svého domova (či kanceláře) pořídit umělé rostliny, nemusíte se vůbec ničeho obávat a problémy s alergiemi vás nebudou trápit. Umělá květina samozřejmě neobsahuje žádný pyl, materiály použité při jejich výrobě navíc neobsahují postřik ani konzervační látky – a jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů.

Nepotřebují prakticky žádnou péči

Umělé květiny i do exteriérů nejsou ovlivněny ročním obdobím nebo změnami počasí. Na rozdíl od svých skutečných protějšků nemění barvu ani vzhled. Jsou prakticky nesmrtelné. Je vyžadováno jen malé lehké otírání prachu a občasné omytí. Kromě toho jsou umělé rostliny a stromy odolné vůči vodě i škůdcům. Můžete si být jisti, že si své rostliny budete moci bez obav užívat po celý rok.

Umělé květiny jsou vhodné do všech prostorů, které dokážou na pohled opravdu zpříjemnit.

Související příspěvky

3 rady, jak se vzpamatovat z rozchodu

redakce

Proteinové špagety s lososem

redakce

Výuka angličtiny v Plzni na jazykové škole AQAP: Cizí jazyk zvládne opravdu každý!

redakce