Vlastní dům se vyplatí! Víte, proč?

 

„Můj dům, můj hrad.“ Staré české rčení dává jasně najevo, že být majitelem nemovitosti je výhodné. Ve vlastním objektu je člověk svým pánem, nemusí se omezovat při plánování úprav exteriéru i interiéru, vyšperkuje si bydlení k obrazu svému a hlavně ještě ušetří. Jak je to možné? Za měsíční nájemné uhradí splátku hypotéky. Mít nemovitost, která vám říká „pane“, je prostě ekonomicky výhodné a trendy.

 

Obraňte se na realitku

Chytrému napověz, hloupého trkni. Každý, kdo někdy v životě přemýšlel o tom, jaké by bylo pořídit si vlastní dům nebo byt, by si měl najít chvilku času, v klidu si sednout a napsat si všechna PRO a PROTI. Pokud nemáte ani ponětí, co je třeba při koupi domu nebo bytu zařídit, kde vhodnou nemovitost hledat a jak si zajistit dostatečné financování, je pravý čas obrátit se na realitní kancelář.

 

První dojem dělá kšeft

Profesionální makléři mají dobře zmapovaný realitní trh a dokáží nemovitost nejen doporučit, ale rovněž nasmlouvat nejvýhodnější podmínky. V dnešní době je již samozřejmostí zajištění takzvané videoprohlídky nemovitosti, která poskytne první dojem a během několika minut je potenciálnímu kupci jasné, jestli ho dům/byt zaujal a chce o něm vědět více, nebo je to pasé.

 

Transparentní obchod

Vybírat lze z on-line katalogů podle druhu a lokality. V sekci Domy na prodej Brno budou vyfiltrovány všechny vhodné nemovitosti, které jsou volné k nastěhování. Poté, co se o objektu dozvíte zásadní informace, jako velikost, umístění a cenu, realitní makléř vám rád zprostředkuje prohlídku a v případě vašeho zájmu zajistí veškeré smluvní a právní náležitosti, nevyjímaje možnost financování na hypotéku.

 

Byrokracie na klíč

V neposlední řadě dokáže realitní kancelář vypočítat daň z nabytí nemovitosti a podat daňové přiznání na Finanční úřad. Rovněž se postará o všechny formality spojené s převodem energií ze starých na nové majitele. Připraví za vás formuláře a zajistí přepisy u jednotlivých dodavatelů. Stačí jen plná moc + podpis a všechno ostatní můžete nechat na profících.

1 komentář

  1. Zdeněk

    Tak to je jasné, že se vlastní dům vyplatí. Z něj vás totiž nemůže niko vyhodit jako z nájmu a bydlení je pak navíc i levnější, když teda nepočítám tu cenu za stavbu. Já už se také těším, až budeme bydlet v domě. Je před námi ale ještě kus cesty, protože nám teprve včera namontovali okna, která jsme si objednali z Pramos https://www.pramos.cz/okna/ , ale věřím tomu, že se příští rok už budeme stěhovat 🙂 .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download